O nas

Kim jesteśmy?

Od samego początku celem naszej firmy jest dostarczanie na rynek regionalny zdrowego i świeżego pieczywa oraz produktów cukierniczych najwyższej jakości.
Wyroby piekarnicze naszej firmy są od zawsze produkowane metodą tradycyjną na naturalnym zakwasie, dzięki czemu posiadają one bardzo wysoką jakość wykonania oraz niepowtarzalny, naturalny smak.

Za główny cel stawiamy spełnienie oczekiwań naszych klientów, zarówno pod względem jakości naszych towarów jak i walorów smakowo-zdrowotnych.
W swojej ofercie posiadamy duży wybór ciast (w tym wegańskich), ciasteczek, pierogów, deserów, oraz tortów na każde okazje. Cukiernictwo jest naszą wielką pasją, którą stale udoskonalamy poprzez wprowadzanie nowości.

Dla nas "Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko bardziej wymagające do wykonania"

Wyroby piekarnicze


Wyroby piekarnicze naszej firmy od zawsze wytwarzane są metodą tradycyjną z użyciem naturalnego zakwasu, dzięki czemu posiadają one niepowtarzalny, naturalny smak. Wypiekamy z pasją i szacunkiem, nie polepszając tego co w naturze najlepsze. Nasze wypieki to dzieła ludzkich rąk, posiadanego doświadczenia i przywiązania do tradycji. Dlatego jesteśmy pewni ich jakości, bo nasze produkty to smak tradycji.

Wyroby cukiernicze


Nasze słodkie wypieki i desery wytwarzamy własnoręczne domowymi metodami w oparciu o tradycyjne receptury. Nie opieramy się jednak nowościom i ciągle eksperymentujemy, z pasją zwiedzając bogaty świat cukiernictwa. Naszą miłość do naturalnych, starannie dobranych składników widać w każdym cieście i deserze. Szczególnie uwielbiamy tworzyć słodkie wypieki weselne, wkładając serce i dbałość, aby ten wyjątkowy dzień był dla Was jeszcze słodszy.

Torty


Tylko dzięki najwyższej jakości składników może powstać prawdziwy tort. Nasze torty okolicznościowe wytwarzane są z najlepszych składników, wkładamy w nie całe serce i zaangażowanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z kreatywnością i dbałością o najmniejszy szczegół. Torty okolicznościowe sprawdzą się idealnie, aby uczcić wyjątkowy moment, jak urodziny, ślub, chrzest, rocznica, komunie oraz inne wyjątkowe okazje. Za cel stawiamy sobie oferowanie najwyższej jakości, która zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających klientów.

Wyroby garmażeryjne

tresc

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.